شرکت پویا دام همگام در سال 1390 با ارائه ی خدمات متمایز در زمینه ی دامپروری فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از کادر علمی، فنی مجرب و متخصص در دو بخش دام و طیور، محصولات متمایز و منحصر بفردی را تولید نموده است. کلیه محصولات شرکت رشد پویا دام همگام با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای علمی تغذیه دام و طیور و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های ساخت خوراک دردنیا با توجه به شرایط اقلیمی ایران و نژادهای رایج موجود در کشور جهت نیل به عملکرد و ضریب تبدیل مطلوب‌تر تولید می شوند. تلاش گروه ما همواره بر کاهش هزینه‌های تولید و افزایش راندمان واحدهای پرورش بوده است.

گروه پویا دام همگام با بکارگیری افراد متخصص و با تجربه در کادر علمی و فروش خود، شعار " همگام شویم. " را برای خود انتخاب و در راستای آن حرکت کرده است. این گروه با پشتوانه ی بخش تحقیقات و توسعه (R & D) خود اقدام به توسعه ی محصولات دامی منطبق با جدیدترین دستاوردهای روز دنیا نموده است.

 

 

فروش محصولات دامی همراه با ارائه ی خدمات مشاوره ای از طرف متخصصین گروه پویا دام همگام )تمامی کارشناسان دارای مدرک دکتری تخصصی یا کارشناس ارشد رشته ی علوم دامی و با تجربه ی عملی مدیریت و کار در مزارع پرورش گاو شیری و مرغداری های صنعتی می باشند (با ویزیت حضوری و تک به تک و برگزاری سمینارهای علمی و ترویجی متعدد در سراسر کشور سبب شده تا دامداران گروه پویا دام همگام را افرادی متخصص و علمی دانسته و به آنها اعتماد ویژه ای پیدا کنند و این اعتماد سرمایه ی اصلی گروه پویا دام همگام شده است.